Ilive® сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету під час хіміотерапії, променевої терапії, брахітерапії, до та після оперативних втручань.
Ilive® може бути рекомендований в якості допоміжного засобу в комплексній терапії онкологічних захворювань та для профілактики при ризику розвитку злоякісних новоутворень: нейроонкології, колоректального раку, раку легень, раку молочної залози, меланоми, раку печінки, мієломи, раку передміхурової залози, яєчників, тіла матки та інших видів.
Завдяки унікальній нанотехнології, Ilive® виявляє здатність знаходити, розпізнавати ракові клітини в організмі, вибірково і ефективно взаємодіяти з їх негативно зарядженими мембранами при посередництві позитивно заряджених комплексів ліпопептидних сурфактантів Ilive® з іонами кальцію. Це дозволяє впливати безпосередньо на пухлину, не ушкоджуючи здорові тканини.
На відміну від зв’язування з Толл-подібними рецепторами (які здатні змінити свою зв’язуючу здатність до лікарських засобів, завдяки різноманітним мутаціям в пухлинних клітинах), подвійний загальний механізм дії композиції Ilive® припускає, що мутації не можуть перешкодити протипухлинній дії і призвести до вироблення несприйнятливості до засобу.
Склад 1 капсули, вагою нетто 350 мг (mg):
активні речовини:
комплекс низькомолекулярних біологічно активних сполук отриманих із Bacillus subtilis штаму ІВМ В-7321, до складу комплексу входять низькомолекулярні пептиди, ліпопептиди, олігопептиди, нуклеотиди, амінокислоти, вітаміни.
Допоміжні речовини: крохмаль. Без ГМО
Форма випуску. Тверді желатинові кишково-розчинні капсули з ліофілізатом (сухий порошок).
Механізм протипухлинної активності композиції Ilive® (Айлів) носить загальний характер і здійснюється в основному за двома напрямками. Як за рахунок критичного дисбалансу електролітів з такими іонами як кальцій, калій і натрій, викликаного порообразуючою активністю ліпопептидів, специфічно вбудованих в цитоплазматичну мембрану пухлинних клітин і порушуючих їх проникність та функціонування. Так і за рахунок порушення проникності і, відповідно, мембранного потенціалу внутрішньої мітохондріальної мембрани, порушення роботи протонної помпи, що призводить до припинення синтезу АТФ у раковій клітині.
Реалізація протипухлинної дії Ilive® (Айлів) відбувається кількома шляхами.
- По мітохондріально-каспазному шляху апоптозу та зупинки клітинного циклу пухлинної клітини. Ліпопептиди сурфактіни, ітуріни і фенгіціни інгібують безліч сигнальних шляхів, відповідальних за розвиток раку, викликають індукцію програмованої клітинної смерті в пухлинних клітинах за рахунок порушення шляху Akt, інактивації MAPK і Akt-кінази, підвищення рівня активних форм кисню (АФК), запуску стресу ендоплазматичного ретикулуму (СЕР) та аутофагії ракових клітин. Виникнення сплеску АФК (АФК-«вибух») всередині ракових клітин є критичним стресом для їх росту і виживання.
- За рахунок протизапальної активності ліпопептидів. Шляхом блокування сигнального каскаду ядерного фактора каппа-B (NF-κB) відбувається запобігання виходу на поверхню клітини головного комплексу гістосумісності II класу (МПЗ-II), що блокує взаємодію антигенпрезентируючих клітин з Т-лімфоцитами.
- За рахунок антиангіогенезної і протиметастатичної активностей, перешкоджання проникненню судин в масив пухлинних клітин шляхом придушення експресії фактора росту ендотелію судин (VEGF), взаємодії інтуріна з білком MD-2 в рецепторному білковому комплексі MD-2 / TLR4, блокування каскаду ангіогенезу і прометастазної активності металопротеїназ навколо пухлинної клітини. Айлів сприяє інгібуванню інвазії, міграції та утворення колоній ракових клітин.
- За рахунок аутофагії і параптоза, викликаних впливом ліпопептидів Bacillus subtilis на пухлинну клітину, ракові клітини показують виникнення конденсації і маргіналізації хроматину, ядерного розкладання, набухання мітохондрій, ендоплазматичного ретикулуму, а також цитоплазматичних вакуолей.
Механізм підвищення загальної резистентності організму реалізується декількома шляхами.
Ilive® проявляє противірусну, антибактеріальну, протигрибкову дію, пригнічує розвиток бактеріальних і грибкових біоплівок в організмі людини, протистоїть легеневій емболії, має виражену імуномодулюючу, противодіабетичну, протизапальну, антихолестеринову, тромболітичну та репаративну активності.
- Дія проти вірусів реалізується за рахунок проникнення ліпопептидних сурфактантів Ilive® в ліпідний бішар вірусу, що призводить до повної дезінтеграції оболонки. Її відсутність пояснює втрату вірусної інфекційності.
- Противогрибкова активність реалізується як за рахунок проникнення ліпопептидних сурфактантів Ilive® в ліпідний бішар грибка з подальшим порушенням проникності мембрани для ключових електролітів, так і за рахунок пригнічення глюкансінтази, зниження синтезу каллози клітинної стінки грибка, індукції апоптозу, розриву ланцюгів ДНК і каспаз-подібної активності. Ліпопептиди Ilive® також інгібують АТФазу мітохондріальної мембрани грибкової клітини і, таким чином, пригнічують її активність.
- Тромболітична активність ліпопептидних сурфактантів Ilive® обумовлена посиленням активації проурокінази, що приводить до конформаційних змін в плазміногені, посилення плазмового лізису згустку, запобігання агрегації тромбоцитів, пригнічення утворення додаткових фібринових згустків, а також посилення фібринолізу з полегшеною дифузією фібринолітичних агентів. Ліпопептиди Ilive® мають переваги перед іншими тромболітичними агентами, оскільки вони мають менше побічних ефектів; отже, сурфактини Ilive® мають потенціал для довгострокового використання в якості тромболітичних агентів, що руйнують кров’яний згусток.
- Пригнічення мікробної адгезії і утворення біоплівок відбувається за рахунок проникнення ліпопептидів Ilive® в ліпідний бішар бактеріальної клітини з подальшим порушенням проникності мембрани для ключових електролітів, що реалізується за допомогою можливості ліпопептидних сурфактантів Ilive® до зменшення поверхневого і міжфазного натягу. Сурфактанти впроваджуються в ліпідний бішар бактерії, солюбілізують рідку фосфоліпідну фазу, хелатирують одновалентні і двовалентні катіони і змінюють проникність мембрани шляхом утворення пор і її розчинення за допомогою механізму, подібного механізму дії миючих засобів.
- Протизапальні ефекти проявляються за рахунок ослаблення активації ядерного чинника-κB (NF-κB), який бере участь у сигнальних шляхах механізмів запалення.
- Імуномодулююча дія проявляється за рахунок стимуляції вироблення ендогенного інтерферону.