Ми проводимо регулярні дослідження наших препаратів. ILIVE не став винятком. Нижче наведені основні кроки в дослідженні даного препарату.
Рівненський обласний онкологічний диспансер
Жильчук В.Є.
«I фаза клінічного дослідження у хворих на колоректальний рак з метастатичним ураженням печінки». 40 пацієнтів
2012-2013
Полтавський обласний онкологічний диспансер
Савельєв В.М.
«II фаза клінічного дослідження у хворих на не дрібноклітинний рак легень на тлі хіміопроменевої терапії в порівнянні з пацієнтами, які отримують тільки хіміопроменеву терапію». 150 пацієнтів
2014-2017
Білоцерківський обласний онкологічний диспансер
Колесник Я.Ф.
«II фаза клінічного сліпого плацебоконтрольованого рандомізованого дослідження у хворих на рак молочної залози в поєднанні з хіміотерапією в порівнянні з пацієнтами, які отримували тільки хіміотерапію». 120 пацієнтів
2015-2018
Білоцерківський обласний онкологічний диспансер
Колесник Я.Ф.
«II фаза клінічного сліпого плацебоконтрольованого рандомізованого дослідження у хворих на рак передміхурової залози на тлі гормонотерапії в порівнянні з пацієнтами, які отримували тільки гормонотерапію». 100 пацієнтів
2015-2017
Полтавський обласний онкологічний диспансер
Ковтун В.А.
«II фаза клінічного дослідження порівняльна оцінка Айлів і Лаферобіон по 3 млн. МО у хворих на меланому». 120 пацієнтів
2014-2017
Рівненський обласний онкологічний диспансер
Жильчук В.Є.
«II фаза клінічного проспективного сліпого рандомізованого дослідження у хворих на рак яєчників, які попередньо отримували хіміотерапію». 120 пацієнтів
2014-2016
Рівненський обласний онкологічний диспансер
Жильчук В.Є.
«II фаза клінічного проспективного сліпого рандомізованого дослідження у пацієнтів із запущеним раком шлунка, які не отримували або отримували попередньо хіміотерапію». 120 пацієнтів
2014-2016
Рівненський обласний онкологічний диспансер
Жильчук В.Є.
«II фаза відкритого рандомізованого дослідження у хворого на колоректальний рак на тлі хіміотерапії в порівнянні з пацієнтами, які отримували тільки хіміотерапію». 120 пацієнтів
2014-2017
Національний науковий центр радіаційної медицини
Є. В. Резуненко.
Затвeрджено: Директор ТОВ «НДУ «ЛБ БІОТЕХ» Знак В.М.
Визначення гострої токсичності БАД Айлів (лабораторні тварини)
Визначення активності Т-лімфоцитів методом розеткоутворення під впливом БАД Айлів (лабораторні тварини)
Визначення індексу активації цитотоксичних лімфоцитів та підви-щення рівня NK-клітин під впливом БАД Айлів (лабораторні тварини)
Проведення досліджень на протипухлинну та антиметастатичну активність БАД Айлів (лабораторні тварини)
2019
Національний науковий центр радіаційної медицини
І.М. Ільєнко.
ДОСЛІДЖЕННЯ ІМУНОЛОГІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БАД «АЙЛІВ» (in vitro)
БАД «Айлів», що має імуномодулюючі властивості, сприяє активації та проліферації Т-лімфоцитів, збільшенню рівнів CD4+ − Т-хелперів. Найбільш виражену імуномодулюючу дію БАД «Айлів» справляє на цитотоксичні Т-клітини і природні кілери, що полягає у підвищенні відносного рівню CD3+16+56+ і CD3-16+56+ лімфоцитів та призводить до активації механізмів протиінфекційного та протипухлинного захисту. Індекс активації І ≥ 1,2.
2019
"Дніпропетровська державна медична академія"
Кафедра фармакології, клінічної фармакології і фармакоекономіки (база доклінічних досліджень державного Фармакологічного Центру МОЗ України
В.И. Мамчур.
Токсичність «Айлів»
«Айлів» при подкожном введении относится к V классу токсичности (практически нетоксичные вещества).
2011
«ІНСТИТУТ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ТА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ІМ. Л. В. ГРОМАШЕВСЬКОГО» ДУ «ІЕІХ»
С.Л. Рибалко
Затверджено: Директор ДУ «ІЕІХ» професор В.Ф.Марієвський
Доклінічні дослідження препарату Айлів (антивірусна активність, аномальна токсичність, стерильність, пірогенність).
В доклінічних дослідженнях було встановлено, що препарат Айлів, який представлений тканинними та бактеріальними лізатами, являється стерильними, нетоксичним, непірогенним;
Препарат Айлів не впливав на проліферативну активність клітин Vero.
Максимально переносна доза препарату Айлів для досліджених клітин L41, Vero, НГУК, МДВК, ВНК, Нер-2 складає розведення нижче 1:10.
Препарат Айлів не містить антитіл та антигенів до вірусу гепатиту В, антитіл до вірусу гепатиту С, антигену р24 та антитіл до ВІЛ.
Методом ПЛР показано, що Айлів не містить Mycobacterium tuberculosis, вірус лейкозу великої рогатої худоби.
На моделях продукуючої РНК ВГС трансфекованої культури МТ-4 та сурогатного вірусу ВГС –ВБВД встановлена інгібіція експресії РНК вірусу гепатиту С і репродукції ВБВД на 3 - 2,0 lg ID50 при профілактичній ( в розведенні від 1:80 до 1:1280) та лікувальній ( в розведенні 1:20 – 1:1280) схемі введення препарату Айлів та зниження вірусного навантаження на 94,0 %.
При вивченні антигерпетичної активності препарату Айлів була показана інгібіція реплікації вірусу герпесу 1 типу in vitro в культурі ВНК при профілактичній та лікувальній схемі введення препарату. МПК було менше розведення 1:10, МАК дорівнював 1:1280д для препарату Айлів М та 1:80 для Айлів К.
На моделі генітального герпесу у морських свинок, показано, що лікарська форма препарату Айлів проявляє антивірусну дію при профілактичній схемі впливу, а також здійснює виражену лікувальну дію з більш вираженим терапевтичним ефектом, ніж мазь віролекс.
Встановлено, що профілактичне використання препарату Айлів при генітальному герпесі знижує вираженість симптоматики захворювання до 26,0 балів, що відповідає терапевтичному ефекту на рівні 57,37 % та достовірно знижувало тривалість захворювання ( до 5 діб).
При лікувальній схемі введення Айлів спостерігалося зниження симптоматики до 36,0 балів, терапевтичний ефект складав 78,68, тривалість захворювання у тварин складала 4 доби, що статистично достовірно за всіма параметрами та вказує на ефективність препарату.
Препарат Айлів пригнічував репродукцію ВІЛ в розведенні 1:100 на 1 lg ID50.
Механізм антивірусної дії Айлів відбувається за рахунок індукції інтерферону. Айлів по експресії генів ІФНу (мРНК, ПКР-Р, РНКази Л, 2-5 ОАС) має подібність до екзогенного інтерферону.
2011
Міністерство охорони здоров’я України
Національний інститут раку (НІР)
Н.М. Храновська
Затверджено: Директор НІР д-р мед. наук, професор І.Б.Щепотін
ДОКЛІНІЧНІ IN VITRO ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОТИПУХЛИННИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НОВОГО ІМУНОБІОЛОГІЧНОГО ПРЕПАРАТУ «АЙЛІВ»
Обробка пухлинних клітин лінії А549 препаратом «Айлів» протягом 48 годин супроводжується суттєвим гальмуванням їх росту. При цьому прямої дозозалежності не виявлено.
Препарат «Айлів» не каталізує безпосередньо клітинну загибель шляхом некрозу (масове патологічне пошкодження клітин), оскільки в цитологічних препаратах дистрофічні зміни пухлинних клітин спостерігалися в невеликій кількості як при застосуванні препарату, так і в контрольних цитограмах.
За дії препарату «Айлів» активація загибелі клітин лінії А549 відбувається не шляхом патологічного їх пошкодження (некроз), а шляхом індукції апоптозу. Апоптоз – це активна форма загибелі клітин (програмована клітинна загибель), яка розвивається як відповідь на дію відповідних екзогенних або ендогенних сигналів та проявляється в глибокому порушенні енергетики клітини. Препарат активує загибель пухлинних клітин шляхом апоптозу через 24 - 48 годин інкубації.
Апоптогенна дія препарату «Айлів» є каспазо-залежною, хоча не можна виключити участі і інших протеїназ. Найбільшу ефективність щодо активації каспази-3 в клітинах лінії А549 препарат проявляє в концентраціях 0,1-0,25 мл БАС в 1 мл.
Зміни в експресії білку bcl-2 не задіяні в механізмах реалізації апоптогенних властивостей препарату «Айлів».
Препарат «Айлів» в концентраціях 0,1-0,25 мл БАС сприяє суттєвому підвищенню рівня експресії «рецептора смерті» - антигену CD95 на мембрані пухлинних клітин людини лінії А549.
Препарат «Айлів» має здатність підвищувати ступінь диференціювання пухлинних клітин лінії А549.
Препарат «Айлів» проявляє здатність через 48 годин інкубації сприяти накопиченню клітин лінії А549 в фазі проліферативного спокою G0/1, що є необхідною умовою для реалізації програми клітинного диференціювання та дозрівання, тим самим знижуючи їх ступінь злоякісності.
Препарат «Айлів» в концентраціях 0,1-0,25мл БАС за 48-годинної інкубації має здатність суттєво пригнічувати проліферативний пул пухлинних клітин лінії А549.
2015
Міністерство охорони здоров’я України
Національний інститут раку (НІР)
Н.М. Храновська
Затверджено: Директор НІР, д-р мед. наук, професор
ДОКЛІНІЧНЕ IN VIVO ДОСЛІДЖЕННЯ СПЕКТРУ СПЕЦИФІЧНОЇ ПРОТИПУХЛИННОЇ АКТИВНОСТІ ПРЕПАРАТУ «АЙЛІВ»
По відношенню до меланоми В16 виявлений достатній ефект препарату «Айлів».Наявність серед можливих механізмів протипухлинної дії препарату здатність опосередковано індукувати апоптоз в пухлинних клітинах та зменшувати їхній проліферативний потенціал. Найбільш виражений протипухлинний ефект препарату «Аійлів» зареєстрований по відношенню до пухлини епітеліального походження – карциноми легені Льюїс. «Айлів» має здатність суттєво гальмувати ріст та розвиток метастазів карциноми Льюїс в легені мишей.2011