Шлунок є одним з найважливіших відділів травного тракту, на які звертають увагу тільки тоді, коли він перестає функціонувати та виникають неприємні відчуття. Наш сучасний спосіб життя, на жаль, не сприяє тому, щоб полегшити роботу шлунка і призводить до різних захворювань, серед яких реєструється рак шлунку.
Рак шлунка – злоякісна пухлина, яка розвивається з клітин слизової оболонки шлунка. Згідно зі світовою статистикою захворюваності, рак шлунка займає 4 місце серед усіх онкозахворювань. Але в рейтингу причин смертності від онкології рак шлунку знаходиться ще вище – сумне друге місце. Злоякісне онкологічне новоутворення частіше діагностується у чоловіків.
Причини виникнення онкології шлунку
Як і інші типи раку, рак шлунку являє собою утворення і подальше неконтрольоване збільшення злоякісних клітин з мутацією ДНК та порушення механізму їх природної загибелі. Водночас точних даних про причини мутації генів в тканинах шлунку вчені не мають. Проте пильна увага до цієї проблематики дозволила виявити основні фактори ризику.
Значущим чинником ризику розвитку раку шлунка вважається інфекція хелікобактер пілорі. У хронічно інфікованих людей ймовірність розвитку злоякісної пухлини вище в 2-3 рази.
Існує ще ряд факторів, які можуть впливати на схильність до раку шлунка:
- атрофічний гастрит та виразкова хвороба шлунка;
- нестача овочів і фруктів в раціоні;
- велика кількість солоної їжі;
- нітрати та нітрити;
- хвороба, пов’язана з дефіцитом вітаміну B12;
- куріння, вірус Епштейна – Барр;
- друга група крові;
- спадкова схильність.
Виділяють 4 стадії розвитку новоутворень в шлунку. Кожна стадія раку шлунка відрізняється розмірами пухлини, кількістю уражених лімфатичних вузлів, наявністю або відсутністю метастазів, які поширюються по організму через кровоносні або лімфатичні судини.
Методи лікування раку шлунку
Підбираючи найбільш ефективну методику лікування раку шлунка, онкологи беруть до уваги багато чинників: розміри новоутворення , залучення в патологічний процес інших тканин і органів, лімфовузлів. Також враховується наявність супутніх захворювань.
Основна мета лікування – повністю видалити ракові клітини з організму. Таке кардинальне лікування можливо найчастіше тільки на ранніх стадіях хвороби.
- Видалення пухлини – радикальний метод лікування раку шлунка. Існують різні види операцій. Вибір буде залежати від стадії діагностування захворювання, і яка частина шлунку піддалася ураженню.
- Хіміотерапевтичний метод лікування при раку шлунка може застосовуватися в якості самостійного методу, або поєднуватися з хірургічним лікуванням та радіотерапією. Для хіміотерапії використовують цитостатики. До операції, щоб зменшити розміри пухлини та полегшити її видалення, а також після, щоб знизити ймовірність рецидиву. Якщо операція неможлива, хіміотерапія стає одним з основних методів лікування.
Хіміотерапія пригнічує ріст і поділ клітин, не тільки ракових, але і здорових, що може викликати різні побічні ефекти. Вони залежать від типу хіміотерапії, а також кількості призначених курсів.
- Радіотерапія – метод лікування злоякісних пухлин за допомогою енергії радіоактивного випромінювання. Найчастіше радіотерапія є компонентом комплексного лікування раку шлунка, який поєднують з хірургічними і хіміотерапевтичними методами лікування. Тривалість курсу залежить від того, який метод використовується.
При проходженні курсу радіотерапії також можливі побічні ефекти, які як правило, проходять протягом кількох тижнів після завершення лікування.
Навіщо потрібні БАДи при онкології шлунку?
Іноді потрібне проведення декількох курсів хіміо- та радіотерапії.
Однак організму досить складно впоратися з таким великим навантаженням. Тому фахівці намагаються вдатися до комплексного підходу в лікуванні. БАДи при онкології шлунку є одним з компонентів в лікуванні захворювання.
Біодобавки застосовуються як підготовка до хіміо- радіотерапії або наркозу, і як відновлення після них (починати можна тільки через тиждень після останньої процедури).
Під час курсу терапії не рекомендується приймати нічого крім пробіотиків, протеїнових напоїв . Вони захищають шлунково-кишковий тракт, слизові оболонки шлунку та стінки кишківника.
Біодобавки при злоякісній пухлині шлунку допомагають полегшити симптоми хіміотерапії, відновити сили організму після хірургічного лікування, зменшити симптоми інтоксикації організму.
Взаємодія між імуномодуляторами та цитостатичними засобами недостатньо вивчена. Тому приблизно за 1 місяць до терапії треба зміцнити, захистити організм, і через тиждень – очистити та відновити.
Біологічно активні добавки можуть взаємодіяти з онкологічними ліками, знижувати їх ефективність і приводити до різноманітних небажаних реакцій. Тому потрібна обов’язкова консультація лікаря.
Бади при раку шлунку від компанії «Елемент здоров’я»
Ilive Prevent® (Айлів Превент) – комплекс низькомолекулярних біологічно активних метаболітів Bacillus subtilis штаму IBM B-7321.
Bacillus subtilis стримує хелікобактер пілорі, підвищує опірність до інфекційних захворювань, покращує адаптивні функції імунної системи, важливий для літніх людей.
Бади при раку шлунку Ilive Prevent® можуть бути рекомендовані в якості допоміжного засобу в комплексній терапії раку шлунка та для профілактики при ризику розвитку злоякісних новоутворень. Засіб сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету під час хіміотерапії, до та після оперативних втручань.
Завдяки унікальній технології, Ilive Prevent® виявляє здатність знаходити, розпізнавати ракові клітини в організмі, вибірково і ефективно взаємодіючі з їх негативно зарядженими мембранами при посередництві позитивно заряджених комплексів ліпопептидних сурфактантів Ilive Prevent®. Це дозволяє впливати безпосередньо на пухлину, не ушкоджуючи здорові тканини.
Надійні біодобавки при злоякісній пухлині шлунку
За більш ніж понад 10 років розробки та досліджень у Ilive Prevent® наявна потужна доказова база на основі досліджень проведених провідними онкологічними інститутами України. Засіб сертифікован та супроводжується всією необхідною дозвільною документацією.
Ilive Prevent® можна приймати дорослим і дітям з 12 років по 2 капсули на добу за 30 хвилин до їжі або прийому лікарських засобів протягом 20 днів. Курс повторюють після 10-денної перерви. Рекомендована кількість курсів – 2-4 на рік. В інших випадках строки та кратність застосування необхідно узгоджувати з лікарем індивідуально.